Більше ніж
просто хороші лікарі

Наша команда – об’єднує досвідчених лікарів, які постійно покращують свою кваліфікацію, вивчаючи кращі міжнародні практики.

Професійний відбір

Всі лікарі проходять кілька співбесід. Нам важливо, щоб в команді були лише відмінні фахівці. Ще одна обов'язкова вимога - доброзичливість.

Постійне навчання

Справжній лікар вчиться все життя. У медицині постійно з'являється щось нове, тому наші фахівці регулярно ходять на тренінги і курси підвищення кваліфікації.

Контроль якості

Ми завжди телефонуємо пацієнтам і запитуємо, як пройшов прийом. Але якщо вам зручніше поділитися враженням в письмовому вигляді - ви завжди можете залишити відгук на сайті.

Наши специалисты

Акользін
Олександр Володимирович

Сімейний лікар

Лікар більше 20 років проводить лікування і діагностику гострих респіраторних вірусних захворювань і їх ускладнень, захворювань шлунково-кишкового тракту, нирок, дихальної системи.

Васильків
Вікторія Петрівна

Педіатр

Стаж роботи 9 років. Займається діагностикою та лікуванням захворювань верхніх дихальних шляхів, травлення, дитячих інфекційних хвороб, інфекціями сечовивідних шляхів.

Вербіян
Михайло Леонідович

Сімейний лікар

Доктор більше 25 років веде медичний прийом дорослих і дітей. Займається лікуванням вірусних інфекцій, ЛОР захворювань, кардіологічної патології, захворювань сечостатевої системи.

Iжак
Валерій Михайлович

Сімейний лікар

Стаж роботи - 37 років. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні терапевтичних, гастроентерологічних, кардіологічних і пульмонологічних захворювань пацієнтів різної вікової категорії.

Коваленко
Сергій Олексійович

Терапевт

Стаж роботи 25 років. Спеціалізується на лікування і реабілітації гострих і хронічних захворювань внутрішніх органів (пульмонологія, гастроентерологія, неврологія, кардіологія) у дорослих.

Кудрявцев
Володимир Владиславович

Педіатр

Стаж роботи 10 років. Займається діагностикою та лікуванням захворювань верхніх дихальних шляхів, травлення, дитячих інфекційних хвороб, інфекціями сечовивідних шляхів. Ведення дітей від самого народження.

Липатникова
Ірина Михайлівна

Сімейний лікар

Лікар більше 10 років проводить діагностику і лікування гострих і хронічних захворювань дихальної системи, серцево - судинної системи, шлунково-кишкового тракту, ЛОР органів у дорослих і дітей.

Мусіец
Тетяна Петрівна

Педіатр

Стаж роботи 10 років. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань внутрішніх органів у дітей різних вікових груп, в тому числі алергічних і вірусних захворювань. Добре знає особливості дитячого організму, клініку дитячих захворювань.

Неминуща
Олена Ігорівна

Сімейний лікар

Стаж роботи 4 роки. Напрямок практичної діяльності лікаря: діагностика, лікування, реабілітація та профілактика різноманітної внутрішньої патології у дорослих і дітей різного віку, а також пацієнтів похилого віку.

Поштарук
Микола Володимирович

Терапевт

Більше 15 років проводить лікування і діагностику гострих респіраторних вірусних і хронічних захворювань дихальної системи, серцево-судинної системи.

Решетник
Олександра Володимирівна

Терапевт

Лікар більше 15 років проводить діагностику і лікування захворювань дихальної системи, серцево-судинної системи, нервово-м'язових захворювань. Займається реабілітацією.

Тарнавський
Микола Миколайович

Терапевт

Досвід роботи - 20 років. Консультує з питань діагностики, профілактики та лікування захворювань терапевтичного профілю, а також захворювань сечовивідних шляхів.

Хочете приєднатися до нашої команди?

Якщо ви хочете приєднатися до команди DobroDoc,
напишіть нам про це на [email protected]

Повернутися назад

Залиште ваш вiдгук

  Підтвердіть, що Ви не робот


  Повернутися назад

  Зворотний дзвінок

  Введіть номер телефону і ми зв'яжемося з вами.

  Спасибі!

  Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом!

  Помилка!

  Спробуйте ще раз!